Головна » Акціонерам » Повідомлення » Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах АСК «Дністер», які відбудуться 21 квітня 2021 р.

 

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах АСК «Дністер», які відбудуться 21 квітня 2021 р.

 

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах АСК «Дністер», що відбудуться 21 квітня 2021 року.

 

АСК «Дністер» повідомляє, що відповідно до Переліків акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах акціонерів товариства № 37584 та № 37585 від 19 квітня 2021 року, станом на 15 квітня 2021р (дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах):

 • Загальна кількість простих іменних акцій – 714285417 шт.

 • Кількість голосуючих простих іменних акцій – 702826446 шт.

 • Загальна кількість привілейованих іменних акцій – 300 шт.

 • Кількість голосуючих привілейованих іменних акцій – 123 шт.

 

* Загальна кількість голосуючих акцій зазначена відповідно до інформації, отриманої від депозитарних установ. Інформації про кількість голосуючих акцій власників, рахунки яких обслуговуються в депозитарних установах, якими інформація не надана та/або депозитарних установ/зберігачів, що припинили свою діяльність, центральний депозитарій не володіє.

 

 

Голова правління АСК «Дністер»                                                                  А.І. Ривак  

 

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах АСК «Дністер»

Акції

Страхова компанія “Дністер” вітає своїх клієнтів з Днем Народження, і дарує їм 5% знижку на придбання страхового поліса.

Страхова компанія “Дністер” вітає своїх клієнтів з Днем Народження, і дарує їм 5% знижку на придбання страхового поліса.