Головна » Акціонерам » Повідомлення » До уваги акціонерів

 

До уваги акціонерів

ДО УВАГИ АКЦІОНЕРІВ
Публічного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «Дністер»

(код ЄДРПОУ 13800475, місце знаходження Львів, вул. Городоцька, буд.174, тел. (032)2976066)

Правління Публічного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «Дністер» у зв’язку з технічною помилкою у повідомленні про проведення Загальних зборів акціонерів Публічного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «Дністер», які відбудуться 22 квітня 2015 року, опублікованому у «Бюлетень. Цінні папери України» від «20» березня 2015 року № 50, повідомляє, що дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах акціонерів необхідно читати в наступній редакції: «Дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах: 24 год. 00 хв. 16 квітня 2015 року».

 

Голова правління

АСК «Дністер»                                                                                                                          Ривак А.І.

Акції

Страхова компанія “Дністер” вітає своїх клієнтів з Днем Народження, і дарує їм 5% знижку на придбання страхового поліса.

Страхова компанія “Дністер” вітає своїх клієнтів з Днем Народження, і дарує їм 5% знижку на придбання страхового поліса.